Inspace Architekci  to zespół kreatywnych i doświadczonych projektantów, których specjalnością jest projektowanie domów, osiedli, budynków modułowych ale również wnętrz użyteczności publicznej takich jak biura, showroomy, sklepy.

Projektujemy również  wnętrza prywatne, domy i apartamenty. To zupełnie inny rodzaj współpracy. mamy w tego typu projektach duże doświadczenie i sprawia nam do przyjemność i satysfakcję. Pomagamy naszym klientom odnaleźć indywidualny styl ich wnętrz.

Pasja, znajomość najnowszych trendów , obowiązkowe uczestnictwo w największych europejskich targach designu, pozwala nam na  umiejętne łączenie funkcjonalności z  estetyką. Lubimy kolory, odważne łączenie różnych stylów, materiałów i sposobów wykończenia powierzchni, powoduje ze nasi klienci otrzymują oryginalną propozycję.

Cenimy jakość oraz zapewniamy Klientom dobra organizacje pracy. Oryginalny projekt zakończony w  terminie i w wyznaczonym budżecie to dla nas podstawa sukcesu.

Zapewniamy kompleksową obsługę od koncepcji designu, przez ustalenie budżetu, aż po projekty wykonawcze, pozwolenia na budowę oraz  dobór wykonawców i nadzór. Pracujemy w oparciu o innowacyjne narzędzia multimedialne.

PISZĄ O NAS:
1. Archirama - Architektura cichych wnętrz.
2. Homify - Mała kuchnia w bloku. Jaka ją urządzić.
3. Archiweb - Wyróżnieni

15 LAT

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY